PROGRAM

I dzień - wtorek, 19 października

Pierwszego dnia wydarzenia zaprosiliśmy do udziału w konferencji, która była realizowana w trzech równoległych forach tematycznych. Międzynarodowi eksperci z zakresu zarządzania w sporcie przekazali wartościową wiedzę oraz konkretne rozwiązania dla przedstawicieli organizacji sportowych, sponsorów sportu oraz samorządowców. Na koniec dnia odbył się Wieczór Branżowy - uczestnicy Forum mieli okazję do budowania relacji, wymiany doświadczeń i prowadzenia dyskusji w nieformalnej, luźnej atmosferze.

II dzień - środa, 20 października

 

Drugiego dnia zaprosiliśmy do zdobywania praktycznej wiedzy – przygotowaliśmy szeroki wybór warsztatów strategicznych i marketingowych. Spotkania w grupach roboczych były gwarancją interaktywności, wymiany wiedzy oraz doświadczeń. Warsztaty zostaną przeprowadzone przez ekspertów świata sportu i biznesu.

Warsztaty strategiczne

Warsztaty strategiczne to przede wszystkim praca rozwojowa. Dla osób top management przygotowaliśmy trzy dedykowane szkolenia o strategii rozwoju. Analizujemy przedstawioną organizację i realizujemy profesjonalne case study. W tej formule aktywnie pracujemy nad zagadnieniami o charakterze strategicznym dla Twojej organizacji – wyznaczamy cele długoterminowe, określamy kluczowe wyzwania, wskazujemy szanse i zagrożenia w otoczeniu, uwzględniając kwestie prawne, organizacyjne i komunikacyjno-marketingowe.


Warsztaty marketingowe

Poza warsztatami strategicznymi organizujemy również spotkania dla osób zajmujących się marketingiem w obszarze całego sportu. Czas szkolenia w 100% przeznaczamy na przekazanie aktualnej, konkretnej i praktycznej wiedzy oraz naukę nowych umiejętności. Zapoznaj się z poniższymi warsztatami:


FORUM SZKÓŁEK I AKADEMII PIŁKARSKICH
 
PRELEGENCI
Michał Pyda
Roboticket

Sławomir Pietrzyk
Mazowiecki Związek Piłki Nożnej

Przemysław Mamczak
EkstraTrener

Marcin Szymała
4goal.app

Aida Bella
Totalizator Sportowy

Robert Lubański
PZU

Marcin Przyłębski
PZU

Bartłomiej Kowalski
Stadion Śląski

Łukasz Panfil
wGrze.pl

GALERIA

   
PARTNERZY

Partner Strategiczny

Partner Główny

Patronat Honorowy


Partnerzy

Partner Edukacyjny

Partnerzy Medialni

Partner-Audytor

NOCLEG
Arche Hotel Krakowska

Tegoroczna edycja wyróżnia się kompleksowością – uczestnicy w jednym miejscu mogą korzystać z udziału w konferencji, targach SPORTBIZ EXPO, Wieczorze Branżowym, warsztatach, Gali Sportu i Biznesu, wraz z noclegiem! Nowoczesny, czterogwiazdkowy Arche Hotel Krakowska jest zlokalizowany w pobliżu ważnych węzłów komunikacyjnych, niedaleko od Dworca Warszawa Zachodnia i tuż obok Lotniska Chopina.
 
Arche Hotel Krakowska to nowoczesny, inspirowany stylem ArtDeco, komfortowy obiekt. Może przyjąć jednorazowo ponad 700 gości, którzy mają możliwość relaksu w wygodnie urządzonych pokojach.

Jak dojechać?

Do Arche Hotel Krakowska można dotrzeć bezpośrednio autobusem oraz tramwajem. Przystanek "Hynka" dla linii: autobusowych 141, 189, 328, 401 oraz tramwajowych 7, 9, 15.
 
Dla uczestników Forum SPORTBIZ przewidzieliśmy pulę pokoi, które można zarezerwować przez nasz formularz rejestracyjny.
 
Pokój 1-osobowy: 215 zł brutto/noc ze śniadaniem
Pokój 2-osobowy: 225 zł brutto/noc ze śniadaniem
Apartament 2-osobowy: 310 zł brutto/noc ze śniadaniem
 
KONTAKT

Dominik Kajzerski
Koordynator Forum
d.kajzerski@sportwin.pl
508-670-149